Drukuj

Dojazd

Super User. Opublikowano w Sample Data-Articles

Dojazd z Dworca PKP Łódź Kaliska (dotyczy również dworca autobusowego Łódź Kaliska dla PKS i Polski Bus )

Wsiądź do tramwaju nr. 8 lub 10 (kier. Augustów) lub 12 (kier. Chojny), przejedź dwa przystanki. Wysiądź przy ul. Piotrkowskiej i przejdź ok. 100 metrów do tyłu w stosunku do kierunku jazdy. Przejdź przez ulicę w lewo, i skieruj się w prawo (ok. 30 metrów) na wysepkę z przystankiem tramwajowym (ok. 30 metrów). Wsiądź w tramwaj linii 2 (kier. Szczecińska), 3 (kier. Wycieczkowa), 6 (kier. Strykowska), 11 lub 16 (kier. Helenówek). Przejedź cztery przystanki i wysiądź przy ul. Więckowskiego. Cofnij się kilka metrów i zobaczysz skrzyżowanie Zachodniej i Więckowskiego, przy którym mieści się nasz obiekt (po przeciwległej stronie).

Sprawdź też najlepsze propozycje komunikacji z Dworca Kaliskiego na mapie Łodzi

 

Dojazd z Dworca PKP Łódź - Żabieniec

Wyjdź przed dworzec (ok. 40 metrów) i wsiądź do autobusu 96 (kier Janów). Przejedź siedem przystanków i wysiądź na ulicy Próchnika przy Piotrkowskiej. Cofnij się do ulicy Zachodniej i skręć w nią w lewo. Następne skrzyżowanie na które się natkniesz, będzie to skrzyżowanie z ulicą Więckowskiego, przy którym mieści się nasz obiekt (po przeciwległej stronie). Do przejścia ok. 600-700 metrów (7 minut).

Sprawdź też najlepsze propozycje komunikacji z dworca Żabieniec na mapie Łodzi

 

Dojazd z Dworca PKP Łódź - Chojny

Kieruj się do przystanku przy ul. Dachowej. Wsiądź do tramwaju linii 6 (kier. Strykowska) lub 16 (kier. plac Kilińskiego Zgierz) i wysiądź na 13-tym przystanku przy ul. Więckowskiego. Cofnij się kilka metrów i zobaczysz skrzyżowanie Zachodniej i Więckowskiego, przy którym mieści się nasz obiekt (po przeciwległej stronie).

Sprawdź też najlepsze propozycje komunikacji z dworca Chojny na mapie Łodzi

 

Dojazd z Dworca PKP Łódź - Widzew

Wyjdź przed dworzec i wsiądź do autobusu linii 85A (kier. Dworzec PKS Północny). Wysiądź na dziewiątym przystanku (ul. Kopcińskiego przy Tuwima) i poczekaj na autobus linii 96 (kier. Rojna). Przejedź 4 przystanki, wysiądź. Znajdziesz się na ul. Więckowskiego przy ul. Piotrkowskiej. Przejdź prosto do przodu (zgodnie z kierunkiem jazdy autobusu) ok. 300 metrów i znajdziesz się na skrzyżowaniu Zachodniej i Więckowskiego, przy którym mieści się nasz obiekt (po przeciwległej stronie).

 Sprawdź też najlepsze propozycje komunikacji z dworca Widzew na mapie Łodzi

 

Dojazd z terminalu łódzkiego lotniska im. Reymonta

Wyjdź przed terminal i wsiądź do autobusu 55 (nie jest możliwe pojechanie w złym kierunku). Przejedź 13 przystanków i wysiądź przy ul. Piotrkowskiej.  Wsiądź do tramwaju linii 2 (kier. Szczecińska), 3 (kier. Wycieczkowa), 6 (kier. Strykowska), 11 lub 16 (kier. Helenówek). Przejedź sześć przystanków i wysiądź. Cofnij się kilka metrów i zobaczysz skrzyżowanie Zachodniej i Więckowskiego, przy którym mieści się nasz obiekt (po przeciwległej stronie).

 Sprawdź też najlepsze propozycje komunikacji z lotniska na mapie Łodzi